Hakkımızda

ArtMed Hakkında

ArtMed Sağlık Ürünleri

ArtMed Sağlık Ürünleri, 2016 yılında kurulmuştur. Sağlık endüstrisinde güvenilir ürünleri sağlık profesyonellerine ve hastalara sunmaktadır.

B.Braun Ostomi Tedavisi

Hastalarımızın hayatını kolaylaştırma

Hayatınızı stomanızla yaşayın​

İster daha önce stoma ameliyatı geçirmiş olun, isterse de olmak üzere olun, aklınıza pek çok soru geleceğinden eminiz. B. Braun, bireysel ihtiyaçlarınızı yönetmenize yardımcı olmak ve istediğiniz gibi yaşamanızı sağlamak istiyor.​

Kişisel sağlık yolculuğunuz benzersizdir ve deneyimleriniz, motivasyonlarınız ve endişeleriniz de öyle. Kişisel durumunuzdan mümkün olan en iyi şekilde yararlanmak için yolun her adımında size eşlik etmek istiyoruz.​

B.Braun Yara Bakım

Yara iyileşmesinin her bir aşaması için uygun yara örtüleriyle yara bakımı

Küçük bir yaralanma bile kronik bir yaraya dönüşebilir. Bu nedenle yara tedavisinin başarısı diğer faktörlerin yanı sıra yaranın durumu, yara yatağının hazırlanması ve doğru pansuman seçimine bağlıdır. B. Braun, yara enfeksiyonu yönetimi, eksuda yönetimi ve cilt bakımını içeren bütüncül bir yara yönetimi yaklaşımı sunar.

3M Littmann® Stetoskop Çeşitleri

Üstün akustik sağlar

Üstün akustik sağlar.

3M Littmann Stetoskopları, Kardiyoloji, Klasik, Hafif ve Elektronik modeller de dahil olmak üzere öğrenciler, hemşireler ve doktorlar için üstün akustik sağlar.